Mikulášský flag U15 v Bratislavě

7. 12. 2019

Flagový tým U15 pomohl nabrat zkušenosti novému týmu Bratislava Golden Kids

V sobotu 7. prosince 2019 naše děti z flagového týmu U15 vyjeli s rodiči na Mikulášský mini turnaj do Bratislavy. Jednalo se o odpolední setkání s místním týmem Bratislava Golden Kids, který postavil dva týmy, a s týmem Znojmo Knights, který přijel nově vznikající tým podpořit. Za nepříjemného počasí (mrholení a 3°C) odehrál každý tým tři krátké „zápasy“ na zmenšených hřištích a při umělém osvětlení, což bylo pro děti velmi atraktivní. Náš tým nestačil pouze na znojemské Knights, kteří se po vzoru svých seniorů účastní Rakouské flagové ligy U15 II.

Naše děti byli na závěr za svůj výkon odměněny stříbrnými medajlemi, teplým čajem a výborným gulášem, což rozzářilo nejeden úsměv na promrzlých tvářích.

Bratislavský tým Golden Kids se teprve flagovým fotbalem seznamuje a proto byli rádi, že mohli poměřit síly s jinými týmy v přátelských mini utkáních. Je to správný krok pro budoucí rozvoj amerického fotbalu v Bratislavě a tak držíme novému týmu pěsti, aby vydrželi a nabírali nové a nové zkušenosti i nadále.

Rádi bychom touto cestou poděkovali dětem, které se této akce zůčastnily, a halvně rodičům za jejich trpělivost, spolupráci a zapálení, se kterým nám pomáhají. Těšíme se na novou sezonu 2020! GO, GATORS, GO!

Paddock Liga východ

sezóna 2020

Přerov MammothsPřerov Mammoths000
Ostrava SteelersOstrava Steelers000
Brno SígrsBrno Sígrs000
Brno Alligators000

Rozpis zápasů 2020

15. 8.vsBrno SígrsBrno Sígrs
23. 8.@Ostrava SteelersOstrava Steelers

Partneři klubu

 • Penzion pod Drátníkem
 • Koala elektronik
 • Sita CZ
 • Bike Athletic
 • Menšíkova jedenáctka
 • Rodinná klinika M, s.r.o.
 • Servis podnikatelských rizik s.r.o.
 • ENEKA s.r.o., Vaše energetická úspora
 • Obrázek - logo Levná výpočetní technika
 • Obrázek - logo WSI
 • Obrázek - logo KPC
 • Obrázek - logo Autonova
 • Obrázek - logo Acare