GALAVEČER BRNO ALLIGATORS 2018

20. 01. 2018

V sobotu 20. 1. se hráči současní i bývalí, jejich přítelkyně a/nebo manželky, sponzoři, přátelé i fanoušci klubu amerického fotbalu Brno Alligators

ve večerních šatech a oblecích sešli na tradičním završení sezóny – Galavečeru Brno Alligators. Zázemím byl tentokrát Dělnický dům v brněnských Židenicích.

První hosté se scházeli již před sedmou hodinou večerní a třicet minut poté manažer Aligátorů Zbyněk Zelinka ve svižném proslovu shrnul uplynulou sezónu a plány klubu na tu nadcházející. Zbyňka na pódiu vystřídali končící trenéři seniorského týmu Jan Raspopčev a Aleš Daňhel, kteří poděkovali Aligátorům za vše, co s nimi prožili, vyhráli a odtrénovali a pak předali slovo staro-novému kouči Davidovi Ospalému. Ten připomenul bohatou klubovou historii a všechny pozitivně naladil na nadcházející sezonu.

Junior roku Filip Špringer

Následovala stěžejní událost večera – předávání cen nejlepším hráčům uplynulé sezóny. Hlavní ceny za sezónu 2017 byly uděleny takto: hráč útoku Tomáš Fortelný, hráč obrany Martin Fišer a nejužitečnější hráč sezóny Jan Nestr (seznam všech oceněných na konci článku). Po předání cen poděkoval Zbyněk Zelinka sponzorům klubu a pozval všechny k chutnému rautu a barovému pultu.

O zábavu se tentokrát starala hlavně útočná lajna, jejíž hráči dostáli pověsti základního kamene týmu a beze strachu začali čistit cestu spoluhráčům úskalími večírku. Toho hbitě využili ostatní a párty byla nastartována.

Chvilku před jedenáctou hodinou večerní, v rámci nalákání na tombolu, proběhla dražba originálních podepsaných dresů hráčů NFL. Tyto dresy do tomboly věnoval náš bývalý hráč a štědrý sponzor ceny Alligators Heart, Robert Schön. Výtěžek z dražby bude věnován na nákup dárků pro děti hospitalizované ve Fakultní nemocnici Brno. Tombola byla zahájena v jedenáct hodin a díky přízni sponzorů galavečera se losovalo opravdu dlouho. Všem sponzorům tomboly srdečně děkujeme, jejich detailní seznam naleznete pod článkem.

Nejlepší za rok 2017

Kolem druhé hodiny ranní bylo po všem, hosté se začali vytrácet do limuzín, taxíků nebo na autobus a Galavečer Brno Alligators 2018 se stal minulostí.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další ročník.

Za tým Brno Alligators Jan Raspopčev

 

Seznam oceněných:
Leading Rusher - David Kilian; Most Tackles - Martin Fišer; Leading Receiver - Pavel Jordan; Head Hunter Award - Jakub Zábojník; Offensive Lineman of the Year - Petr Mikloš; Most Improved Defensive Player - Tomáš Poledník; Most Improved Offensive Player - Robert Wirth; Special Teams Player of the Year - Jan Nestr
Junior of the Year - Filip Špringer; Alligators Heart - Jakub Zábojník; Rookie of the Year - Dušan Moudrý; Offensive Player of the Year - Tomáš Fortelný; Defensive Player of the Year - Martin Fišer ; Most Valuable Player - Jan Nestr

Seznam sponzorů tomboly (seřazeno abecedně):
AGRA group a.s., Aromatica, Bikeatheltics, Fakultní nemocnice Brno, Charlie`s, BIG ONE FITNESS, Brno Alligators, Koala elektronik, Plzeňský Prazdroj, Rodinná klinika M, Winelife

Foto: Jiří Franěk

Tabulka Junioři východ

sezóna 2019, Bitters liga

Přerov MammothsPřerov Mammoths10+35
Vysočina GladiatorsVysočina Gladiators10+14
Bratislava OutlawsBratislava Outlaws10+5
Ostrava SteelersOstrava Steelers01-5
Brno SígrsBrno Sígrs01-14
Brno Alligators01-35

Partneři klubu

  • Koala elektronik
  • Sita CZ
  • Bike Athletic
  • Menšíkova jedenáctka
  • Rodinná klinika M, s.r.o.
  • Servis podnikatelských rizik s.r.o.
  • ENEKA s.r.o., Vaše energetická úspora
  • Obrázek - logo Levná výpočetní technika
  • Obrázek - logo WSI