Bitters Silver Bowl XII pozvánka

29. 06. 2017

Skvělé výsledky Brna Alligators v letošní sezóně posunuly náš tým do finále 2. ligy amerického fotbalu 2017 – Bitters Silver Bowl XII.

Zápas o „Stříbrný pohár” odehrajeme s týmem Brno Sígrs, se kterým jsme letos jednou remízovali a jednou prohráli.

Podaří se Aligátorům oplatit v neděli 9. 7. 2016 od 18:00 na domácím hřišti Rugby Club Bystrc Sígrům z Brna porážku z posledního měření sil? Zopakují svůj úspěch z loňského roku, kdy ve finále 3. ligy porazili Znojmo Knigts? Ovládnou „Těžkej špíl o štatl“ a budou tak moci oslavit své 26. narozeniny pozvednutým "Silver Bowlem"?

Náš sen o vítězství se ale může naplnit jedině s vaší podporou. Potřebujeme každého fanouška. Přijďte fandit! Přistavěli jsme pro vás další tribuny k sezení, krásně „nalajnovali“ hřiště a připravili zajímavý doprovodný program. Naladit se na zápasovou vlnu spolu s týmem Alligators můžete již od 16:00 ve Fan zóně rozmístěné po areálu hřiště. Zde jsme pro vás i vaše děti připravili fotokoutek i s výstrojí na americký fotbal, speciální klec pro měření rychlosti hodu šiškou, malé hřiště pro “Flag football“, kop na dětská H-čka, skákací hrad i malování na obličej. Těšit se můžete na jedinečný výběr motivační hudby našich hráčů i poločasovou tombolu o hodnotné ceny a samozřejmě výborné pohoštění z místního grilu. Pokud počasí dovolí, před samotným zahájením zápasu v 17:45 vás čeká jedinečné překvapení, poté slavnostní nástup obou týmů s českou státní hymnou a všemi očekávaný „Kick Off“ v 18:00.

Jak se k nám dostanete?

Tramvají: Linkou číslo 1 nebo 11 ze zastávky Zoologická zahrada. Přejděte křižovatku směrem k Lidlu a pokračujte cca 200 m po ulici Jakuba Obrovského až k nám.
Autobusem/trolejbusem: Linky autobusu číslo: 50, 52, 470 a trolejbusu: x30 staví na zastávce Náměstí 28. dubna. Stačí pak už jen přejít silnici a projít mezi domy přímo ke vchodu na hřiště.
Autem: Jízdu autem nedoporučujeme z důvodu malé kapacity parkovacích míst. Pokud to nepůjde jinak, doporučujeme zanechat automobil na parkovištích obchodních domů Lidl nebo Albert, případně v ulici Odbojářské. Vše je v dosahu 200 m od našeho hřiště. V případě špatného parkování, zejména na ul. Jakuba Obrovského, pak hrozí odtah auta.

Předem děkujeme všem našim sponzorům, partnerům a fanouškům za vaši podporu! Buďte s námi na cestě k vítězství 2. ligy amerického fotbalu! Přijďte si užít báječné odpoledne s americkým fotbalem a bohatým doprovodným programem. Zvítězit můžeme jedině s vámi!

Autor: JR a MJ
Foto: Roman Pavéska
Baner: Jan Rotrekl

 

 

 

 

Tabulka ČLAF východ

sezóna 2019, Bitters liga

Vysočina GladiatorsVysočina Gladiators20+6
Brno SígrsBrno Sígrs110
Ostrava SteelersOstrava Steelers12+2
Brno Alligators03-58

Rozpis zápasů 2019

6. 4.@Pilsen PatriotsPilsen Patriots
13. 4.vsPardubice StallionsPardubice Stallions
20. 4.vsPrague LionsPrague Lions
27. 4.@Vysočina GladiatorsVysočina Gladiators
3. 5.vsBrno SígrsBrno Sígrs
19. 5.vsOstrava SteelersOstrava Steelers
26. 5.@Ústí nad Labem Blades
9. 6.@Ostrava SteelersOstrava Steelers
16. 6.vsVysočina GladiatorsVysočina Gladiators
22. 6.@Brno SígrsBrno Sígrs

Partneři klubu

  • Koala elektronik
  • Sita CZ
  • Bike Athletic
  • Menšíkova jedenáctka
  • Rodinná klinika M, s.r.o.
  • Servis podnikatelských rizik s.r.o.
  • ENEKA s.r.o., Vaše energetická úspora
  • Obrázek - logo Levná výpočetní technika
  • Obrázek - logo WSI