Hippos vs Alligators

4. 06. 2017

Aligátoři nezklamali a v odvetě porazili Hippos 7:55.

Na náhradním hřišti v Čelákovicích a za deštivého počasí odehrálo Brno Alligators odvetu proti Prague Hippos.

 

  

Prší.Zápas byl přehlídkou chyb domácího celku a jejich trestání hosty. Hroši šli na balón jako první a hned při první akci ztratili míč. Toho využil útok Aligátorů a úvodní rozehrávkou, po přihrávce Tomáše Fortelného 12# na Pavla Jordana 88#, zaznamenal touchdown. V dalším drivu získali domácí dva první pokusy, ale pak opět ztratili balón. V silném dešti se pak hlavně běhalo, čehož využil Jan Nestr 28# k zisku dalších šesti potažmo sedmi bodů, protože svůj touchdownový běh si potvrdil kopem.

V druhé čtvrtině se počasí umoudřilo a povolilo i hru vzduchem. Což rychle zúročil Tomáš Fortelný, když nejprve našel Roberta Wirtha 10#, který pěkným během po zachycení passu pokořil end zónu hostí; a v následujícím drivu pak z těsné blízkosti endzony Tomáše Robíška 87#. Poločasové skóre na konečných 0:35 upravil během a kopem Jan Nestr.

Rozehrávka Alligátorů.V druhém poločase se rozběhl čas a zápas tak nabral rychlé tempo. Nicméně Aligátoři dokázali ještě třikrát skórovat. Nejprve veterán David Mynář 5# zachytil v end zóně pas Tomáše Fortelného. Na to dokázali odpovědět i domácí, když se po hřišti rozeběhl Roman Chramosta a smazal tak nulu ze zápasového konta domácích. Třetinu pak završil krásným kick off returnem přes celé hřiště Pavel Jordan. Poslední body zápasu si připsal defensive end Aleš Grošek 9#, když zalehl volný míč v end zóně hostí.

Hodnocení trenéra Jana Raspopčeva: I přes nepřízeň počasí jsme udrželi zápasovou koncentraci. V utkání jsme měli jasnou převahu na obou stranách, díky níž mohli v druhém poločase nabrat zápasové zkušenosti i všichni nováčci.

Hráč utkání Tomáš Fortelný.

Autor: JR
Foto: ZZ

Tabulka Junioři východ

sezóna 2019, Bitters liga

Přerov MammothsPřerov Mammoths10+35
Vysočina GladiatorsVysočina Gladiators10+14
Bratislava OutlawsBratislava Outlaws10+5
Ostrava SteelersOstrava Steelers01-5
Brno SígrsBrno Sígrs01-14
Brno Alligators01-35

Partneři klubu

  • Koala elektronik
  • Sita CZ
  • Bike Athletic
  • Menšíkova jedenáctka
  • Rodinná klinika M, s.r.o.
  • Servis podnikatelských rizik s.r.o.
  • ENEKA s.r.o., Vaše energetická úspora
  • Obrázek - logo Levná výpočetní technika
  • Obrázek - logo WSI