3. kolo Flagu U19 (Brno)

14. 05. 2017

Třetí turnaj série Flagové ligy U19 se odehrál v Brně a Alligators jako domácí tým nemohli chybět.

Úvodní zápas dne s Pražskými Lvy byl zápasem dvou rozdílných poločasů a bohužel typickým začátkem turnaje pro Aligátory. První půlka s Lions prohraná 0:28 a ani mocný nástup v druhé půli nestačil k vítězství – konečný stav 20:35 pro Prague Lions.

V druhém utkání turnaje se Alligators utkali s Národním týmem žen. Brno sice celou dobu vedlo, ale děvčata odehrála skvělé utkání a celou dobu se udržovala v těsném kontaktu. Poslední a rozhodující touchdown zelenobílých zaznamenal, ten den skvěle hrající, Josef Krejčí 89. Výsledné skóre 32:25 pro Brno Alligators.

Poslední duel dne byl hotovým thrillerem. Trutnovští Rangers sice dorazili ve velmi malém počtu, ale s o to větším nábojem se rvali na hřišti. Aligátoři působili velmi nekoncentrovaně a v utkání hráli jako na houpačce. Když se skóre prvního poločasu zastavilo na 25:33 pro hosty, bylo jasné, že to bude bodová přestřelka. V druhém poločase začalo pršet a to přineslo Brnu štěstí. V této fázi zápasu vybojoval řadu klíčových bodů Matyáš Zezůlka 62. Domácí svým závěrečným drivem dokázali srovnat na konečných 45:45. Rozhodujících osm bodů získal pro Alligators zachyceným touchdownem a následným potvrzením za dva body opět Josef Krejčí.


Robert Wirth s míčem.

Hodnocení trenéra Jana Raspopčeva: sílu týmu ukazuje to, jak je schopen hrát, když se mu nedaří. Náš tým se nebyl celý turnaj schopen dostat do dobrého rytmu, a přes to nesložil zbraně a bojoval až do konce. Zápas s Lions byl čistý zmar a přes to jsme dokázali stáhnout na rozdíl 15 bodů. S dívčím nároďákem jsme zuby nehty udrželi výhru a s Trutnovem jsme se dokázali vrátit alespoň na remízu. Věřím, že v nadcházejícím turnaji v Praze budeme hrát ve větší pohodě a získáme více bodů. Výborný turnaj odehrál Josef Krejčí, Filip Špringer 18 a Robert Wirth 87. V obraně opět Jakub Zábojník 9.

Již tuto sobotu: 20. 5. od 12:40 hodin hraje náš flagový tým turnaj v Praze Na Šancích, držte nám pěsti!

Soupiska našeho týmu zde…

Autor: JR
Foto: Zbyněk Zelinka

Paddock Liga východ

sezóna 2020

Přerov MammothsPřerov Mammoths000
Ostrava SteelersOstrava Steelers000
Brno SígrsBrno Sígrs000
Brno Alligators000

Partneři klubu

 • Penzion pod Drátníkem
 • Koala elektronik
 • Sita CZ
 • Bike Athletic
 • Menšíkova jedenáctka
 • Rodinná klinika M, s.r.o.
 • Servis podnikatelských rizik s.r.o.
 • ENEKA s.r.o., Vaše energetická úspora
 • Obrázek - logo Levná výpočetní technika
 • Obrázek - logo WSI
 • Obrázek - logo KPC
 • Obrázek - logo Autonova